To content | To menu | To search

Home › Wczasy nad zbiornikiem w Sielpi Wielkiej - dobrym wyborem

Wczasy nad zbiornikiem w Sielpi Wielkiej - dobrym wyborem

Ostatnie dni okresu zimowego to doskonały czas na zastanowienie się nad formą spędzenia wakacji.

Wciąż rosnąca grupa turystów nauczona zdobytym doświadczeniem i trudnościami z wyborem stosownej do potrzeb bazy noclegowej tuż przed wyjazdem na długo oczekiwany urlop już teraz rezerwuje miejsca z myślą o letnim wypoczynku.

Przy rezerwowaniu miejsca urlopu trzeba koniecznie zastanowić się nad wyruszeniem do Sielpi.

Zlokalizowany w województwie świętokrzyskim Zalew Czarnej Koneckiej w Sielpi to idealna baza wypadowa dla osób preferujących miejsca z dala od miejskiego a nawet turystycznego zgiełku, zapewniających szansę nieustannego obcowania z naturą. Dzięki otoczeniu lasami sosnowymi, które emitują zapach aromatycznej żywicy, dookoła Zalewu w Sielpi roztacza się specyficzny mikroklimat sprzyjający zdrowiu zarówno najmłodszych dzieci jak i seniorów.
Sielpia oprócz walorów natury wypoczynkowej poleca wszystkim gościom rozbudowaną bazę domków wczasowych. Wśród bieżącej oferty warto zastanowić się nad zarezerwowaniem znajdujących sięw odległości do pięciu minut spaceru od zbiornika wodnego domków wypoczynkowych. Dzięki przemyślanemu wyposażeniu każdy turysta może aktywnie i w milej atmosferze spędzić wczasy nawet w czasie deszczowych dni.

Bardzo dużą zaletą urlopu spędzanego w Sielpi jest bliska lokalizacja wielu atrakcji ziemi świętokrzyskiej. Podczas wakacyjnego pobytu w Sielpi można zrobić wycieczkę dla przykładu do Jaskini Raj czy Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku. Na osoby , które cenią czynną wypoczynku czekają dobrze oznakowane trasy rowerowe prowadzące poprzez zachwycające miejsca całej okolicy..


<< Poprzedni
Następny >>